Turniej Piłki Nożnej

Nasza jednostka rozszerza swoje działania i podejmuje kolejne inicjatywy. W niedzielę braliśmy udział w zabezpieczeniu X Edycji Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Starosty Gdańskiego TYM-BUD CUP, w ramach współpracy z KS Osiczanka Osice. W zawodach wzięło udział 27 drużyn, m.in.: z Gdańska, Elbląga, czy z Solca Kujawskiego. Wielkie brawa dla wszystkich uczestników za grę, szczególnie dla KS Osiczanka Osice za zwycięstwo w roczniku 2010. Gratulacje!

Nowy sprzęt dla OSP Cedry Wielkie

W poniedziałek w remizie OSP Cedry Wielkie odbyło się oficjalne przekazanie nowego sprzętu dla naszej jednostki. W ramach dofinansowania ze środków KSRG, Gminy Cedry Wielkie oraz własnych OSP otrzymaliśmy poduszki pneumatyczne oraz podpory. Będą one używane podczas udzielania pomocy i ewakuacji poszkodowanych podczas wypadków komunikacyjnych. Po raz pierwszy dzięki naszym staraniom otrzymaliśmy pokaźną kwotę, którą uzupełniliśmy środkami własnymi jednostki w wysokości ponad 6 tys. Nowo pozyskany sprzęt ułatwi ratowanie życia i zdrowia i pozwoli zapewnić bezpieczeństwo zarówno ratowników jak i poszkodowanych.

https://www.facebook.com/171025172934368/posts/3108104669226389/

Wizyta w OSP Marynki

W dniu wczorajszym nasz delegacja udała się do zaprzyjaźnionej jednostki OSP Marynki woj.Łodzkie.
Właśnie oni są szczęśliwym posiadaczem Jelcza który służył u nas.
Pierwszym założeniem miało być uczestniczenie we mszy św. Z okazji rocznicy 100 lecia Bitwy Warszawskiej oraz uczestniczenia w pikniku strażackim organizowanym przez naszych przyjaciół.
Jednak z uwagi na panującą warunki epidemiologiczne piknik został odwołany.
Msza odbyła się w XII wiecznym kościele w miejscowość Tum.
Po której zostaliśmy oprowadzeni po całej kolegiacie wraz z przewodnikiem.

Miejsce naprawdę warte odwiedzenia!!!

Dziękujemy i zapraszamy!
OSP Marynki

https://www.facebook.com/Tumkolegiata/