Przypominamy: przekaż 1,5% podatku dla OSP Cedry Wielkie

Szanowni Państwo!

Zachęcamy do wsparcia naszej jednostki poprzez przekazanie 1,5% podatku.
Ochotnicza Straż Pożarna w Cedrach Wielkich w roku 2022 wyjeżdżała do akcji ratowniczo – gaśniczych ponad 200 razy. Strażacy z OSP Cedry Wielkie są zaangażowani nie tylko w działania ratowniczo-gaśnicze, ale wspierają również liczne akcje społeczne oraz prowadzona jest Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza. Nasza jednostka organizuje również warsztaty szkoleniowe i pokazy, które pozwalają przekazać wiedzę z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Pełnimy również służbę reprezentacyjną podczas różnych uroczystości.

Druhowie z OSP Cedry Wielkie liczą na wsparcie, które pozwoli na zwiększenie skuteczności działań na rzecz bezpieczeństwa i usprawni służbę strażaków ratowników oraz ich współpracę ze społecznością lokalną. Przekazanie 1,5% podatku jest sprawą prostą i trwa tylko chwilę, ale dla OSP Cedry Wielkie ma ogromne znaczenie. Nawet niewielkie wsparcie ma dużą moc, gdyż pomaga strażakom ochotnikom, usprawnić ich pracę, którą wykonują nieodpłatnie i z ogromnym poświęceniem.

Wszystkie niezbędne dane znajdą Państwo na grafikach poniżej.
Prosimy o wpisanie nr KRS Zwiazku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, a jako cel szczegółowy o podanie nazwy naszej OSP. Jest to wazny szczegół, który decyduje o tym że przekazany 1,5% podatku trafia na nasze konto.

*Osoby będące na emeryturze również mogą przekazać 1,5% podatku na naszą OSP. Prosimy o indywidualny kontakt w celu wydania specjalnego druku.