Wizyta w Przedszkolu w Trutnowy

1 października strażacy z naszej jednostki, w ramach Dni Bezpieczeństwa, odwiedzili Przedszkole w Trutnowy. Zaprezentowaliśmy najmłodszym nasz wóz i jego wyposażenie. Warto propagować wiedzę o bezpieczeństwie już od najmłodszych lat, dlatego OSP Cedry Wielkie cyklicznie odwiedzało dzieci i młodzież w placówkach oświatowych naszej Gminy. Zeszły rok nieco pokrzyżował nasze plany, ale cieszymy się że znów powracamy by edukować najmłodszych w zakresie bezpieczeństwa. https://www.facebook.com/100013799312140/posts/1309867259483239/

Wsparcie dla potrzebujących mieszkańców Gminy Cedry Wielkie

Szanowni Państwo!

Ochotnicza Straż Pożarna w Cedrach Wielkich wraz z Radnym Gminy Cedry Wielkie, Panem Henrykiem Zięba podjęła działania w celu wsparcia mieszkanki Długiego Pola, która znajduje się w trudnej sytuacji życiowej. W celu udzielenia pomocy nasi strażacy pomogli w zbiórce i transporcie łóżka. Niestety wciąż potrzeba doposażenia domu m.in. w: drzwi, meble, dywany, 3 kuchenki czteropalnikowe. Osoby chcące przekazać powyższe rzeczy i nie tylko proszone są o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

To już kolejny raz, strażacy z naszej jednostki wspierają osoby w trudnej sytuacji życiowej. Działamy my oraz pracownicy GOPS a także Pan Mikołaj Olszówka, poświęcając swój czas wolny i korzystając z własnych samochodów i innych środków. Warto wspólnie pomóc członkom naszej społeczności, którzy są w potrzebie.

Ćwiczenia w Wiślince

05.10.2021.

Dzisiejszego poranka odbyły się ćwiczenia na terenie jednej z firm produkującej jachty motorowe w miejscowości Wiślinka.
Założenia to pożar w stołówce ,
jedna osoba poszkodowana.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=170492145268925&id=100069244208037

OSP Cedry Wielkie
OSP Koszwały
OSP Wiślina
Komenda Powiatowa PSP w Pruszczu Gdańskim
Galeon Yachts