Obchody Święta Niepodległości

Nasza jednostka czynnie uczestniczyła w przygotowaniach i obchodach Święta Niepodległości. Przed 11 listopada nasi druhowie rozwiesili flagi na terenie Gminy oraz uprzątneli z liści, plac przed pomnikiem 100-lecia odzyskania Niepodległości. W dniu obchodów 11 listopada OSP Cedry Wielkie wzięła udział w uroczystościach które odbyły się w miejscowości Leszkowy. Poczet sztandarowy wziął udział w mszy świętej, a następnie w uroczystości odsłonięcia pomnika z okazji 100 lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Nasza OSP z zaszczytem pełni rolę reprezentacyjną i docenią możliwość wspólnego świętowania wraz ze społecznością naszej Gminy.

Zbiórka dla dzieci z Kresów Wschodnich

Nasza jednostka dołączyła do kolejnej edycji „Nie jest kolorowo”. Podczas akcji zbieramy przybory szkolne oraz chemię gospodarczą, która następnie zostanie przekazana dla dzieci i mieszkańców Kresów Wschodnich.

Zachęcamy do wsparcia akcji charytatywnej razem z naszą jednostką. Przybory oraz chemię gospodarczą prosimy o przekazywanie do remizy OSP Cedry Wielkie.

https://www.facebook.com/109364316087654/posts/1572056459818425/