1 % podatku dla OSP Cedry Wielkie

Szanowni Państwo!

Zachęcamy do wsparcia naszej jednostki poprzez przekazanie 1 % podatku.
Ochotnicza Straż Pożarna w Cedrach Wielkich w roku 2021 wyjeżdżała do akcji ratowniczo – gaśniczych ponad 160 razy. Strażacy z OSP Cedry Wielkie są zaangażowani nie tylko w działania ratowniczo-gaśnicze, ale wspierają również liczne akcje społeczne oraz prowadzona jest Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza. Nasza jednostka organizuje również warsztaty szkoleniowe i pokazy, które pozwalają przekazać wiedzę z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Pełnimy również służbę reprezentacyjną podczas różnych uroczystości.

Druhowie z OSP Cedry Wielkie liczą na wsparcie, które pozwoli na zwiększenie skuteczności działań na rzecz bezpieczeństwa i usprawni służbę strażaków ratowników oraz ich współpracę ze społecznością lokalną. Przekazanie 1% podatku jest sprawą prostą i trwa tylko chwilę, ale dla OSP Cedry Wielkie ma ogromne znaczenie. Nawet niewielkie wsparcie ma dużą moc, gdyż pomaga strażakom ochotnikom, usprawnić ich pracę, którą wykonują nieodpłatnie i z ogromnym poświęceniem.

Wszystkie niezbędne dane znajdą Państwo na grafikach poniżej.
Prosimy o wpisanie nr KRS Zwiazku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, a jako cel szczegółowy o podanie nazwy naszej OSP. Jest to wazny szczegół, który decyduje o tym że przekazany 1% podatku trafia na nasze konto.

*Osoby będące na emeryturze również mogą przekazać 1% podatku na naszą OSP. Prosimy o indywidualny kontakt w celu wydania specjalnego druku.

Zbiórka złomu przez OSP Cedry Wielkie

Już za dwa tygodnie ruszamy z kolejną akcja która ma na celu zbiórkę funduszy na nowe auto dla OSP Cedry Wielkie.

Tym razem nasza jednostka organizuje zbiórkę złomu.
Może komuś coś zalega na podwórku i chciałby się tego pozbyć, a jednocześnie wesprzeć naszą OSP w realizacji celu, którym jest zakup nowego wozu.

26.02.2022 – pierwsza tura, podczas której odwiedzimy poniższe miejscowości:

Giemlice, Długie Pole- godz. 9-11
Leszkowy, Kiezmark- godz. 11-14
Błotnik, Trzcinisko – godz. 14-17

Kolejna tura i pozostałe miejscowości planowane są na 05.03.2022:

Cedry Małe, Miłocin, Koszwały – godz. 8-11

Wocławy, Stanisławowo – godz. 11-1

Cedry Wielkie, Trutnowy – godz. 14-17

W tych dniach można również przywieźć złom do remizy OSP Cedry Wielkie. W przypadku chęci oddania większego gabarytowo złomu prosimy o wcześniejszy kontakt pod nr 696767075. Nasi strażacy, po umówieniu telefonicznym przyjadą, zabiorą wiekszy złom i posprzątają.

Prosimy o niewystawianie złomu dzień wcześniej, w celu uniknięcia zabrania złomu sprzed Państwa posesji przez inne osoby niż nasi strażacy.

Liczymy na Państwa wsparcie, nawet niewielki gest ma dla nas ogromne znaczenie.