Rekrutacja do MDP Cedry Wielkie

Droga Młodzieży!

Zapraszamy w szeregi MDP Cedry Wielkie!

Organizujemy zbiórkę rekrutacyjna w dniu 4 listopada o godz. 10:00 (miejsce zbiórki-remiza OSP Cedry Wielkie) .
Podczas zbiórki będzie można dowiedzieć się czym zajmuje się nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza oraz OSP Cedry Wielkie, której jesteśmy częścią.

Więcej szczegółów w grafice poniżej.

Do zobaczenia!

Przekazanie promes dla jednostek województwa pomorskiego

25 września przedstawiciele OSP Cedry Wielkie na czele z Prezesem naszej jednostki wzięli udział w uroczystej zbiórce na której Komendant Główny PSP gen. Brygadier Andrzej Bartkowiak razem z Wojewodą Pomorskim oraz zaproszonymi goścmi wręczyli promesy finansowe dla OSP z województwa pomorskiego.

🚒Również nasza jednostka otrzymała dofinansowanie, które zostanie wykorzystane na zakup nożyc do cięcia pedałów które będą wykorzystywane podczas wypadków drogowych oraz wyważarkę do drzwi że względu na coraz to mocniejsze zabezpieczenia.

👏🤝 Niezmiernie cieszymy się z przyznanych środków, pozwolą one na dalszy rozwój naszej OSP w zakresie ratownictwa technicznego oraz niech służy bezpieczeństwu mieszkańców

💢 W spotkaniu udział wzięli również: sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, pełnomocnik rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego Pan Marcin Horała, Posłowie na Sejm RP:
Pan Tadeusz Cymański, Pan Kazimierz Smoliński, Pan Kacper Płażyński, Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnej RP Druh Marek Buza, kadra kierownicza KW PSP w Gdańsku oraz KP/KM PSP województwa pomorskiego na czele z pomorskim komendantem wojewódzkim PSP nadbryg. Piotrem Sochą.

OSP #PSP