Festyny na rozpoczęcie wakacji

25 i 26 czerwca nasza jednostka wzięła udział w dwóch festynach sołeckich. Pierwszy odbył się w miejscowości Trutnowy, a w niedzielę odwiedziliśmy Trzcinisko. Przyjazd wozu strażackiego okazał się nie lada atrakcją, ale największą był oczywiście zimny prysznic zorganizowany przez naszych strażaków.

Dla pozostałych mieszkańców naszej Gminy zorganizowaliśmy w niedzielę kurtynę wodną przy remizie OSP Cedry Wielkie, by można było trochę się ochłodzić w czasie trwających upałów.

Zapraszamy do MDP Cedry Wielkie

Szanowni Państwo, a przede wszystkim dzieci i młodzież!

Zapraszamy w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Cedry Wielkie.

W niedzielę 12 czerwca o godzinie 16:00 organizujemy zbiórkę i dzień otwarty MDP Cedry Wielkie. Podczas spotkania będzie można poznać działalność naszej Drużyny i dołączyć do nas.

Szczegóły na grafice poniżej.

Do zobaczenia!

Festyn z okazji Dnia Dziecka

5 czerwca nasza jednostka wzięła udział w Festynie z okazji Dnia Dziecka w Cedrach Wielkich. Nasi strażacy wraz z MDP zaprezentowali wóz i jego wyposażenie. Najmłodsi mogli też potrenować lanie wody do celu przy pomocy naszych hydronetek. Na koniec Festynu polaliśmy uczestników zabawy wodą dla ochłody.

Strażacy z OSP Cedry Wielkie odwiedzili dzisiaj również sołectwo Leszkowy, gdzie również zapewnili atrakcje dla najmłodszych. Dzieci miały okazję zobaczyć nasz wóz i polać wodą.