Uroczystość poświęcenia krzyża w kościele w Cedrach Wielkich

W dniu 22 listopada w kościele pod wezwaniem św. Aniołów Stróżów w Cedrach Wielkich odbyło się uroczyste nabożeństwo i oficjalne złożenie podpisów na akcie, który trafił do kapsuły czasu. Kapsuła ta została umieszczona w kuli stanowiącej podstawę nowego krzyża na wyremontowanej wieży kościoła. Swoje podpisy na akcie złożyli między innymi starosta powiatu gdańskiego, wójt Gminy Cedry Wielkie, przewodnicząca Rady Gminy, sołtys wsi Cedry Wielkie, księża, a także mieszkańcy. Poza aktem do kapsuły trafiły także różne przedmioty przygotowane przez ks. Proboszcza oraz mieszkańców gminy. OSP Cedry Wielkie również wzięła udział w uroczystości, przedstawiciel naszych druhów złożył podpis w imieniu całej jednostki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *