Zbiórka rekrutacyjna do DDP Cedry Wielkie

Spotkanie rekrutacyjne do Dziecięcej Drużyny Pożarniczej za Nami!

Dziękujemy za tak liczne przybycie, w szczególności: Magdalena Kołodziejczak – posłanka do Sejmu RPRyszard Świlski.

Podczas spotkania dzieci i młodzieży oraz ich rodziców można było zapoznać się z Naszymi pojazdami i sprzetem jaki jest na wyposażeniu Naszej jednostki,zobaczyć remizę od środka oraz z atrakcje, które będą także dostępne podczas zbiórek DDP czyli z Naszego dmuchańca i hydronetek 😉 Pomysłów mamy sporo 😀

Rozwój Naszej jednostki nie może odbyć się bez zaangażowania najmłodszego pokolenia. Dlatego działając dalej z MDP oraz tworząc DDP cieszymy się z tak licznego odzewu z Państwa strony oraz możliwości działania wraz ze społecznością naszej Gminy.

Zapisy do DDP i MDP Cedry Wielkie pozostają otwarte! Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu przez wiadomość na naszym Facebooku.W niedługim czasie powstanie również strona DDP Cedry Wielkie.

Dziękujemy Naszym druhom oraz członkom MDP którzy poświęcają swój wolny czas żeby pomoc przy dzisiejszym wydarzeniu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *