Gminne uroczystości z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości

13 listopada odbyły się gminne uroczystości z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, podczas których dla uczczenia tej doniosłej rocznicy nastąpiło odsłonięcie pomnika w parku 100-lecia Niepodległości w Cedrach Wielkich. Uroczystości rozpoczęły się mszą św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Sławoja Leszka Głodzia. Nasza jednostka dumnie wspierała te wydarzenia wystawiając poczet flagowy oraz sztandarowy. Z kolei prezes OSP Cedry Wielkie Jan Wawer oraz wice-prezes Edward Woźniak dostąpili zaszczytu składania kwiatów pod nowo odsłoniętym pomnikiem oraz zostali odznaczeni medalami z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

  

  

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *