Nowe akumulatory dla OSP Cedry Wielkie

4 maja w dniu Strażaka na naszą OSP czekał jeszcze jeden prezent. Nowy członek naszej jednostki, Marek Lemańczyk, dołączył do nas niedawno i w oczekiwaniu na kurs na strażaka, od razu zaangażował się w działania na rzecz pozyskania środków na nowy wóz. Jednocześnie usłyszał iż nasz obecny wóz bojowy Renault Midlum wymaga wymiany jednego z akumulatorów, który zużył się przy tak intensywnej eksploatacji, jaką jest udział już w ponad 100 akcjach ratowniczo – gaśniczych, tylko w tym roku. Nasz Druh Marek postanowił wesprzeć naszą jednostkę i z ramienia firmy Amper-Max Gdańsk, w której pracuje przekazał OSP Cedry Wielkie nowe akumulatory do naszego wozu bojowego. Dziękujemy serdecznie za prezent i cieszymy się widząc jak nasi Druhowie wspierają swoją jednostkę w każdy możliwy sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *