Powiatowe obchody Dnia Strażaka

24 maja w Komenda Powiatowa PSP w Pruszczu Gdańskim odbyły się powiatowe obchody Dnia Strażaka. Podczas uroczystości zostały nadane odznaczenia i awanse zarówno dla Strażaków PSP jak i Druhów OSP. Brązowy medal za zasługi dla pożarnictwa otrzymał Prezes Zarządu OSP Cedry Wielkie druh Przemysław Paluch. Serdecznie gratulujemy naszemu Prezesowi, który swoją postawą stanowi wzór do naśladowania i słusznie zasłużył na to odznaczenie. Gratulujemy również awansu na stopień generalski Komendantowi Wojewódzkiemu PSP w Gdańsku nadbryg. Piotrowi Socha oraz awansu na stopień starszego ogniomistrza Wojtek Kozłowski, strażakowi PSP w Pruszczu Gdańskim, a jednocześnie członkowi naszej OSP.

https://www.facebook.com/313381955377320/posts/5090419741006827/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *