Wizyta w domu dziecka w Straszynie

W dniu 21 grudnia Strażacy wraz z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą z OSP Cedry Wielkie, odwiedzili popołudniu Dom Dziecka w Straszynie, w celu przekazania zebranych darów dla dzieci (min. pluszaków, gier, puzzli, kolorowanek, słodyczy). Dzieci szybko poznały że to do nich przyjechaliśmy po dźwięku wydobywającego się z naszego samochodu bojowego. Następnie odbyło się uroczyste przekazanie prezentów w miłej i świątecznej atmosferze. Nasi strażacy opowiedzieli o swojej pracy, a członkowie MDP Cedry Wielkie o działalności przy OSP i swoich szkoleniach oraz ubiegłorocznej eskapadzie pożarniczej w której brali udział. Wizyta zakończyła się prezentacja naszego wozu bojowego, dzieci mogły polać wodą z szybkiego natarcia. Cała wizyta zakończyła się świetną zabawą na śniegu. Dzieci bardzo ucieszyły się z naszej wizyty i otrzymanych prezentów. Zostawiliśmy zaproszenie na wizytę w naszej remizie w cieplejsze dni aby zaprezentować drugi wóz oraz remizę, które zostało przyjęte z ogromnym entuzjazmem.

W imieniu całej jednostki oraz MDP dziękujemy jeszcze raz wszystkim darczyńcom za wsparcie i przyniesione prezenty. Wspólnie udało nam się umilić święta potrzebującym dzieciom.

  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *