Dzień otwarty remizy

W niedzielę 23 grudnia strażacy wraz z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą z OSP Cedry Wielkie zorganizowali dzień otwarty remizy. Podczas spotkania odwiedzający nas goście i dzieci mogli zobaczyć nasze wozy oraz sprzęt strażacki. Każdy mógł wsiąść do pojazdów i zobaczyć ich wyposażenie służące nie tylko do gaszenia pożarów. Odwiedzający naszą jednostkę mogli również spróbować polewania wodą z węża wyposażonego w nową prądownicę.

Dziękujemy za zainteresowanie akcją oraz odwiedziny, pomimo że pogoda nie dopisała. Mamy nadzieję że podczas kolejnego spotkania planowanego na wiosnę, będzie o wiele cieplej. Zachęcamy do dołączenia do naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, wspólnie będziemy kształcić kolejne pokolenia strażaków ochotników.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *