Przekazanie parawanu ochronnego dla OSP Cedry Wielkie

We wrześniu nasza jednostka w ramach współpracy z sołectwami gminy Cedry Wielkie, przeprowadziła warsztaty szkoleniowe dla mieszkańców i dzieci z Długiego Pola. Za uzyskane wsparcie od sołectwa nasza jednostka pozyskała parawan ochronny, niezbędny podczas akcji by osłonić osoby poszkodowane i zakryć drastyczniejsze widoki przed osobami postronnymi.

OSP Cedry Wielkie chciałaby złożyć serdeczne podziękowania dla sołectwa Długie Pole za udzielenie wsparcia finansowego na zakup parawanu. Ta szczodra pomoc jest niezwykle ważna dla Ochotniczej Straży Pożarnej jako organizacji pożytku publicznego. Stale doskonalimy nasze umiejętności i służymy społeczeństwu, sukcesywnie rozszerzając własne działania. Proces ten, dokonuje się również dzięki prowadzonej współpracy oraz uzyskanej od Państwa pomocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *