1 % podatku dla OSP Cedry Wielkie

Szanowni Państwo!

Zachęcamy do wsparcia naszej jednostki poprzez przekazanie 1 % podatku.
Ochotnicza Straż Pożarna w Cedrach Wielkich tylko w roku 2019, wyjeżdżała do akcji ratowniczo – gaśniczych ponad 113 razy. Strażacy z OSP Cedry Wielkie są zaangażowani nie tylko w działania ratowniczo-gaśnicze, ale wspierają również liczne akcje społeczne oraz prowadzona jest Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza. Członkowie OSP biorą sukcesywny udział w zawodach pożarniczych oraz stale podnoszą swoje kwalifikacje podczas kursów
i szkoleń.

Pomoc ta jest niezwykle ważna dla Ochotniczej Straży Pożarnej jako organizacji pożytku publicznego. Dzięki środkom pochodzącym z przekazania 1% podatku jesteśmy w stanie uzyskać dodatkowe wsparcie na realizację swoich celów oraz rozwój naszej jednostki. Stale doskonalimy nasze umiejętności i służymy społeczeństwu, sukcesywnie rozszerzając własne działania. Proces ten, dokonuje się również dzięki uzyskanej od Państwa pomocy.

Przekazanie 1% podatku jest sprawą prostą i trwa tylko chwilę, ale dla OSP Cedry Wielkie ma ogromne znaczenie. Nawet niewielkie wsparcie ma dużą moc, gdyż pomaga strażakom ochotnikom, usprawnić ich pracę, którą wykonują nieodpłatnie i z ogromnym poświęceniem. Ochotnicza Straż Pożarna idzie w ogień aby dbać o bezpieczeństwo całych społeczności, ratując życie, zdrowie oraz mienie

Wszystkie niezbędne dane znajdą Państwo na grafice poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *