Dożynki Gminne 2021

W sobotę 4 września odbyły się Gminne Dożynki, w których nasza jednostka wzięła bardzo aktywny udział. Uroczystości rozpoczęły się od mszy św. w kościele w Cedrach Wielkich, w której wziął udział poczet sztandarowy naszej OSP. Następnie możliwe było obejrzenie naszego wozu oraz sprzętu, a dla najmłodszych okazja do użycia hydronetki 😉. Strażaków wspierała także niezawodna MDP Cedry Wielkie. Dodatkowo, w ramach programu dożynek nasza jednostka zorganizowała pokaz, podczas którego zademonstrowaliśmy gaszenie płonącego pojazdu oraz ewakuację osoby poszkodowanej. Dzięki temu mogliśmy przedstawić szerszej publiczności nasze działania oraz zademonstrować sprzęt i wyposażenie jednostki. Dziękujemy firmie Pomoc Drogowa Wilk Trans, 507793937 za udostępnienie pojazdów do pokazu. https://www.facebook.com/100066616474193/posts/183818933848655/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *