NAGŁE ZATRZYMANIE KRĄŻENIA

W poniedziałek 14 stycznia 2019 r.

Na wieczną służbę odszedł nasz strażak, a zarazem były Prezes OSP Cedry Wielkie druh Ryszard Wójcik.

Jeden z naszych strażaków- ratowników otrzymał informację o zasłabnięciu osoby na sąsiedniej posesji. Po przybyciu na miejsce i ocenie stanu poszkodowanego wezwał natychmiast na miejsce zespół ratownictwa medycznego. W oczekiwaniu na ZRM został zadysponowany zastęp OSP Cedry Wielkie GBA 339 32 posiadający na wyposażeniu zestaw medyczny R 1, oraz defibrylator AED ZOLL Plus. Niestety do długiej resuscytacji krążeniowo oddechowej prowadzonej przez naszych ratowników, a następnie przez zespół ratownictwa medycznego przy wsparciu załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego udzielanie pomocy zakończyło się niepowodzeniem.

Najszczersze kondolencje składamy rodzinie i bliskim naszego Druha.
Cześć Jego Pamięci !