Walne zebranie sprawozdawczo- wyborcze OSP Cedry Wielkie

W dniu 25.01.2019 r. odbyło się walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze OSP Cedry Wielkie. Oprócz druhów z naszej jednostki w zebraniu uczestniczyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Cedry Wielkie Janusz Goliński, zastępca wójta Gminy Cedry Wielkie Andrzej Bożyk, Przewodnicząca Rady Gminy Cedry Wielkie Justyna Słowińska, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Pruszczu Gdańskim Jan Chodukiewicz oraz przedstawiciele OSP Koszwały. Podczas spotkania uchwalony został nowy statut OSP Cedry Wielkie, przyjęto sprawozdania za rok 2018 oraz przeprowadzone zostały wybory do nowego zarządu naszej jednostki. Ukonstytuował się on w następującym składzie:

Prezes – dh Przemysław Paluch
Wice -prezes Naczelnik – dh Rafał Ciurkowski
Sekretarz – dh Anna Konikowska
Skarbnik – dh Marcin Suska
Gospodarz – dh Patryk Karczewski

Nowo powołany zarząd przyjął uchwałę o nadaniu, zgodnie ze statutem, tytułu Prezesa Honorowego OSP Cedry Wielkie, byłemu Prezesowi Janowi Wawrowi. Pan Prezes otrzymał dyplom oraz pamiątkowy kordzik do munduru wyjściowego. Podziękowania za długoletnie wspieranie OSP Cedry Wielkie otrzymał również były Naczelnik druh Grzegorz Nakonieczny. Chcielibyśmy ogromnie podziękować za wieloletnią służbę, zaangażowanie i pomoc dla naszej jednostki. Mamy nadzieję że Pan Prezes Jan Wawer oraz Pan Naczelnik Grzegorz Nakonieczny będą nas dalej wspierali swoim doświadczeniem i wiedzą.

Dziękujemy zaproszonym gościom, druhom oraz MDP za obecność oraz gratulujemy nowym członkom zarządu.