Podziękowania dla firmy UEGZ

W imieniu całej jednostki OSP Cedry Wielkie chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania dla firmy UEGZ z Cedrów Wielkich za udzielenie wsparcia finansowego na realizację kalendarzy dla naszej jednostki. Ta szczodra pomoc jest niezwykle ważna dla Ochotniczej Straży Pożarnej jako organizacji pożytku publicznego. Dzięki wykonanym kalendarzom i ich dystrybucji, byliśmy w stanie uzyskać dodatkowe wsparcie na realizację swoich celów oraz rozwój naszej jednostki. Stale doskonalimy nasze umiejętności i służymy społeczeństwu, sukcesywnie rozszerzając własne działania. Proces ten, dokonuje się również dzięki uzyskanej od firmy UEGZ pomocy.

Ochotnicza Straż Pożarna w Cedrach Wielkich, chciałaby życzyć  wielu sukcesów na drodze zawodowej oraz wyrazić nadzieję na dalszą współpracę pomiędzy firmą UEGZ a naszą jednostką, w przyszłości.