Dzień Strażaka 2023

12 mają odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Dnia Strażaka, w remizie OSP Cedry Wielkie. Oprócz uczczenia święta Strażaków, podczas uroczystości odbyło się wręczenie odznaczeń w obecności zaproszonych gości: Wiceprezesa Oddziału Powiatowego ZOSP RP, dh Jarosław Dutkowski, Starostę powiatu gdańskiego, Pana Marian Cichon – Starosta Powiatu Gdańskiego, Wójta Gminy Cedry Wielkie Pana Janusz Goliński, reprezentujący Komenda Powiatowa PSP w Pruszczu Gdańskim, st kpt. Daniel Duda, Prezesa Oddziału Gminnego ZOSP RP dh Edward Woźniak.

Odznaczeni z OSP Cedry Wielkie:

Medal złoty za zasługi dla pożarnictwa: dh Artur Bernat

Medal srebrny za zasługi dla pożarnictwa: dh Krzysztof Wojdyr

Odznaka Strażak Wzorowy: dh Rafał Ciurkowski, dh Rafał Dybowski, dh Andrzej Juszczyk, dh Anna Konikowska,

Wysługa lat 55: dh Edward Woźniak, dh Maria Jan Wawer

Wysługa lat 50: dh Grzegorz Nakonieczny

Złota odznaka honorowa Zasłużony dla Województwa Pomorskiego: dh Edward Woźniak, dh Maria Jan Wawer

Brązowa odznaka honorowa Zasłużony dla Województwa Pomorskiego: Przemysław Paluch

Srebrna odznaka MDP: Jan Wojewski, Marcin Jankowski, Maciej Łobaczewski

Brązowa odznaka MDP: Oriana Gara, Oliwia Słowik, Weronika Rumak, Krystian Tarasiuk , Szymon Matyjas

Gratulujemy wszystkim oznaczonym i dziękujemy Szanowny gościom za przybycie i życzenia z okazji naszego święta.

Zdjęcia Portal NaszPruszcz.pl